راهنمای شرکت در مسابقه

به سایت مسابقه بزرگ غدیر خوش آمدید.

برای شرکت در این مسابقه باید ابتدا در سایت مسابقه ثبت نام کنید.

شماره تلفن همراه به عنوان شناسه کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور شما می باشد.

کد فعال سازی از طریق پیامک و یا تماس خودکار برای شما ارسال می شود.
 
به برندگان  بیش از 110 کمک هزینه   30 میلیون ریالی سفر خانوادگی به عتبات عالیات و 10 میلیون ریالی سفر به عتبات عالیات و 3 میلیون ریالی سفر به مشهد مقدس اهدا می گردد .

پس از ثبت نام در مسابقه می توانید وارد حساب کاربری خود بشوید در مسابقه بزرگ غدیر شرکت نمایید

سایت مسابقه درگاه اصلی برگزاری مسابقه  می باشد. همچنین برای شرکت در مسابقه می توانید با دانلود اپلیکیشن غدیری شویم و یا از طریق ربات تلگرام ثبت نام و در مسابقه شرکت نمایید.

 

بخش اول : مسابقه بزرگ غدیر

 برای برگزاری این بخش موشن گرافیک وگرافیک اطلاع رسان و کلیپ های سخنرانی تهیه شده، با موضوع زندگی پرخیر و برکت حضرت امیرالمومنین ، شرح واقعه غدیر ، فضایل امام علی علیه السلام  در قرآن و کلام نبی مکرم اسلام و سنتهای حسنه عید غدیر تهیه شده است که هر کدام توسط یک فایل پشتیبان با اطلاعات تکمیلی در سایت قرار خواهد گرفت و از شبکه های تلویزیونی ملی و استانی پخش خواهد شد و در کانال   @ghadirishavim  منتشر می شود.

شرکت کنندگان در این بخش از مسابقه با دیدن موشن گرافیک ها ومطالعه  گرافیک های اطلاع رسان فوق به 20 سوال که به صورت تصادفی از بانک سوالات سایت برایشان از مطالب فوق انتخاب می گردد در زمان محدودی پاسخ می دهند. هر شرکت کننده قادر خواهد بود سه بار درخواست سوال نماید و بالاترین امتیاز برای او ثبت می گردد. از میان بالاترین امتیازهای کسب شده به قید قرعه جوایز در نظر گرفته شده اهدا می گردد.

نحوه قرعه کشی بدین صورت است امیتاز های 15 و 16 در قرعه کشی سفر به مشهد مقدس شرکت می کنند. امتیاز های 17 و 18 در قرعه کشی عتبات عالیات و مشهد مقدس شرکت خواهند کرد.امتیاز های 19 و 20 در قرعه کشی عتبات عالبات به صورت خانوادگی، عتبات عالیات انفرادی و مشهد مقدس شرکت خواهند کرد.

 

بخش دوم: مسابقه روزانه غدیر

در این بخش هر روز از یکی از  گرافیک های اطلاع رسان(اینفوگراف) یک سوال تستی طرح و در سایت، ربات تلگرام و اپلیکیشنمسابقه درج می گردد و شرکت کنندگان می توانند گزینه صحیح از یکی از راه های ذکر شده ارسال نمایند. 

دراین بخش روزانه به 5 نفر کمک هزینه 2میلیون ریالی سفر به مشهد مقدس اهدا می شود.

 

زمان بندی اجرای  مسابقه:

  1.  اعلام رسمی  آغاز مسابقه:      10 شهریور ماه مصادف با عید قربان
  2.  اتمام زمان مسابقات:              24 شهریور ماه مصادف با روز مباهله
  3.  اهداء جوایز:                           درفاصله زمانی آغاز امامت حضرت مهدی تا ولادت پیامبر اکرم (ص)                    
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ می باشد.
© 2022